VÝUKOVÉ PROGRAMY PRO
ŠKOLY

Naše edukační programy připravujeme na základě komunikace s cílovou skupinou, v kooperaci s pedagogy a předními odborníky. Výukové materiály jsou testovány, pravidelně monitorovány a aktualizovány.

Edukační programy jsou pro školy zcela zdarma a materiály, včetně didaktické přípravy pro pedagogy, jsou volně ke stažení.

V dnešním rychle se měnícím světě je složité zorientovat se ve velkém množství informací, které jsou veřejnosti prezentovány z odborných i neodborných zdrojů. Chceme žákům, rodičům a pedagogům předávat takové informace, které jim pomohou se v dané problematice zorientovat a které jim pomohou prakticky zlepšit jejich návyky a povedou ke zlepšení životního stylu. Téma projektu je komunikováno prostřednictvím aplikace pro interaktivní tabule, což je v současnosti nejdostupnější médium na našich školách a s pomocí pracovních listů, se kterými může žák pracovat i po skončení výuky a vzít si je domů. Naši lektoři pracují s informacemi a žáky podle nejnovějších norem prvků moderního vzdělávání. Žáka bereme při hodinách a při komunikaci jako partnera, nikoliv jako posluchače. Přistupujeme k němu s respektem, otevřeností a informace se mu nebojíme říkat v širších souvislostech. Výsledkem je lepší pozornost, zapamatovatelnost a přijetí předávaných informací.

Školení pro pedagogy

Profesionální výukový programy, školení a workshopy pro pedagogy a školy.

 • Kontaktujte naše lektory
 • emailinfo@nestleprozdravideti.cz
 • phone+420 739 231 020
VÍCE O INFORMACÍ

Ukázková hodina

Potřebujete poradit? Máte zájem o ukázku hodiny s aplikací pro interaktivní tabule nebo pracovními listy?

 • Edukační programy
  a materiály, včetně didaktické přípravy jsou pro školy zcela zdarma.

 • Využijte speciální ukázku hodiny
  s aplikací pro interaktivní tabule nebo pracovní listy.

 • Využijte speciální
  ukázku hodiny s aplikací pro interaktivní tabule.

Kontaktujeme Vás do 48 hod pro více informací.